TARİH ARALIĞI

Başlangıç Tarihi
Seç
Bitiş Tarihi
Seç

ARANACAK KRİTER

Kriter Seçin
Makale Başlığında

ARANACAK KELİME

Örnek “vergi mevzuatı”

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1- Üyelikten maksat, Vergi Sorunları Dergisi’nin (Dergi) resmi web siteleri olan www.vergisorunlari.com , www.vergisorunlari.com.tr ve www.vsd.com.tr (VSD Web Adresleri) kullanıcılarının üyeliğidir.

 

2- Web sitemiz, tüm üyelerimize eşit kullanım sunmaz. Her ay yayınlanan dergimizdeki makalelerimizi ve tüm arşiv makalelerimizi okuma imkânı, sadece ücretli üyelerimize sunulmaktadır. Bu sözleşmeye göre sadece “Ücretli Üyelik”, VSD Web Adresileri’nde “Üyelik Seçenekleri” bölümümüzden sunulan üyeliklerdir.

 

3- VSD Web Adresleri’nden herhangi bir satın alma gerçekleştirmek (Dergi, makale, kitap vs), Üyelik gerektirir. Bu üyelik, 2. Maddede belirtilen “Ücretli Üyelik” değildir. Bu satın almalar için VSD Web Adresleri’nden “Üye Ol” seçeneğinden üye olunur.

 

4- Üyeler, sadece Vergi Sorunları Dergisi tarafından gönderilecek e-posta bildirimleri için izin verdiğini kabul etmiş sayılır. Vergi Sorunları Dergisi Üyelerin iletişim bilgilerini kimseyle paylaşmayacağını taahhüt eder.

 

5- Üyelik, Dergi aboneliğini içermemektedir. Dergi aboneliğinden maksat, matbu dergi aboneliğidir ve matbu derginin her ay aboneye ulaştırılması hizmetini içerir.

 

6- Üyeler, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılır.