TARİH ARALIĞI

Başlangıç Tarihi
Seç
Bitiş Tarihi
Seç

ARANACAK KRİTER

Kriter Seçin
Makale Başlığında

ARANACAK KELİME

Örnek “vergi mevzuatı”

MAKALE GÖNDER

ÖNEMLİ:

Lütfen makalenizin içerisinde Adınızı Soyadınızı, Unvanınızı ve ORCID numaranızı yazınız. Ayrıca ORCID numaranızı bu sayfadaki “İletmek İstediğiniz Not” sekmesine yazınız.

Teşekkürler…


Makale gönderme de sorun yaşarsanız sayfayı CTRL + F5 ile tazeleyerek tarayıcının yeni kuralları algılamasını sağlayın.

Dergimize makale göndermek için;

1- Makale başlığını belirtmeniz; ad soyad, e-posta adresi, telefon alanları, iban numarası, çalışılan kurum ve meslek gibi kişisel bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Makale değerlendirme süreci ve sonrasında iletişime geçileceği için makaleyi göndermeden önce sözkonusu bilgilerin doğruluğundan emin olunuz.

2- Göndereceğiniz makalenin .doc veya .docx dosya uzantısına sahip olduğundan ve boyutunun 2mb'ı geçmediğinden emin olunuz. Makaleniz tarafımıza ulaştığında bilgilendirme e-postası gönderilecektir.

3- Makalenizin değerlendirme sürecine alınabilmesi için makalenin istenilen "Asgari Niteliklere" sahip olduğunu form üzerinde belirtmeniz, “Telif Şartları”nı kabul etmeniz ve “Makale Yazım Kuralları”na uygunluğunu bir bütün olarak onaylamanız gerekmektedir.

4- Dergimizde yayınlanacak makaleler sadece web sitemizin “Makale Gönder” alanından kabul edilmektedir. Dergimizin e-posta adreslerine gönderilen makaleler işleme konulmamaktadır.

5- ORCID numaranızı aşağıdaki “İletmek İstediğiniz Not” sekmesine yazınız.

6- Aşağıdaki formu göndermekle içerisinde yer alan bilgilerin Vergi Sorunları Dergisi ve İnternet Sitesi tarafından saklanmasına, kullunılma ve işlenmesine izin vermiş olursunuz.

Yukardaki şartları taşımayan makaleler değerlendirmeye alınmadan yazarına iade edilecektir.

Önemli Not: Makalenizi gönderdikten sonra iletmek istediğiniz sorularınızı ve taleplerinizi makaleokuma@vergisorunlari.com adresine gönderebilirsiniz.

Makale Başlığı
Ad-Soyad
E-Posta Adresi
Telefon
IBAN Numaranız (Sol ve sağda boşluk bırakmayınız)
Çalıştığınız Kurum
Mesleğiniz
ORCID No ve İletmek İstediğiniz Not
DOSYA SEÇ
Dosya seçilmedi!