TARİH ARALIĞI

Başlangıç Tarihi
Seç
Bitiş Tarihi
Seç

ARANACAK KRİTER

Kriter Seçin
Makale Başlığında

ARANACAK KELİME

Örnek “vergi mevzuatı”

22.4.2016

Gidenlerin Ardından: Teşekkür Vergi Sorunları Ailesi

Vergi Sorunları Dergisi, Üstatlarımızın yıllar önceki girişimiyle oluşturularak bugünlere geldi. Sayısız yazarın çok değerli fikir eserlerini yayımlayarak, çeşitli kalıcı çalışmalara yayın desteği vererek vergi hukuku yayın alanında başarısını kanıtlamış, Gelirler Kontrolörleri Derneği’nin bir ürünüdür.

Dergimizin ilk yayım gününden bugüne emeği geçen Üstatlarımız, Meslektaşlarımız, Yazarlarımız minnetle anılmayı hakederler.

Dergimizin elektronik sayfası açıldığından itibaren evrilerek ulaştırılan bu aşamasında, naçiz şahsıma köşe yazısı yazma konusunda verilen olanak çerçevesinde elimizin ve düşünce dünyamızın sınırları çerçevesinde Dergimiz okurlarına yararlı sunumlar yapmaya çalıştık; kusurlarımız oldu ise af dileriz.

Zaman içinde hayatını kaybeden Meslektaşlarımız için “gidenlerin ardından” diye seslendik. Tekrar rahmet diliyoruz.

13.03.2016 tarihinde meydana gelen terör saldırısında onlarca insanımızı kaybettik Kızılay/Güvenpark’ta..Hepsine rahmet diliyoruz. Aynı saldırıda Kardeşim Oğuzhan DURA’yı da kaybettik. Bir kamu görevlisi olan Oğuzhan DURA’nın vefatı nedeniyle Vergi Sorunları Dergimizin Nisan 2016 sayısında Yayın Kurulumuzun dergi içeriğine dair sunum yazılarında Kardeşim Oğuzhan DURA’yı anmış olmaları nedeniyle tüm okurlarımızın huzurunda teşekkürümü ve saygımı iletmek isterim.

Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Baş Müfettişi olarak T.C. Devleti’ne hizmet ederken, Ülkemizin dört yanını dolaşarak tüm Ulus’a fayda anlayışıyla görevini yürüttüğünü bizzat müşahade eden Ağabeyi olarak Kardeşim Oğuzhan DURA’nın aziz ruhu nezdinde Şehitlerimize rahmet dileyerek “Gidenlerin Ardından” yazılarımızı daha uzun aralıklarla yazma dileğimi paylaşmak istiyorum.

İyi bir hafta sonu dileğiyle…